Wszystko zaczyna się w brzuchu…

2.jpg

Kiedy jesteś w ciąży, Twój świat zaczyna krążyć wokół jednego tematu - Twojego dziecka. Mimo że jeszcze siedzi w Twoim brzuchu, przygotowujesz dla Niego cały świat. Zastanawiasz się, jak urządzić pokój dziecięcy. Myślisz nad wszystkimi dodatkami. Przeglądasz miliony ofert i szukasz tych wymarzonych. Doskonale Cię rozumiem. Przechodziłam przez to dwukrotnie. Dlatego powstał La Pokoik. Dla Twojej wygody i ułatwienia tych ważnych poszukiwań.

La Pokoik to miejsce ciepłe, klimatyczne i inspirujące

Wybierając rzeczy do pokoju moich Córeczek, tworzyłam listy artykułów, o których marzę. Wybierałam piękne dodatki, a linki do różnych produktów walały się po zakładkach zapamiętanych w moim komputerze oraz telefonie. Już wtedy pomyślałam, że chcę mieć dostęp do wielu marek w jednym miejscu. Chcę także, żeby to były marki unikatowe. Takie, których nie spotkasz na każdym kroku.

Uwielbiam rzeczy piękne, stworzone z miłością i dbałością o każdy detal. Do pokoju dziecięcego wybieram dodatki wytwarzane przez małych Producentów. Kierując się tym, wiem, że ta rzecz nie jest kopią numer milion. A świadomość, że moje dziecko jest jednym z nielicznych, które będzie cieszyło się z jej posiadania, jest dla mnie wyróżnieniem.

Wiele sklepów internetowych z dodatkami do pokoi dziecięcych stawia na dużych, rozpoznawalnych Producentów. Chcę przełamać ten trend, że liczą się tylko „duzi”.
Często za małymi handmad’owymi markami stoją silne, odważne i inspirujące kobiety.
Chcę to pokazać, nadając La Pokoikowi ludzką twarz. Dlatego jest to miejsce ciepłe i klimatyczne. Znajdziesz tu oprócz samych produktów, morze inspiracji.

Poszukiwania cudownych projektów

Zauważyłam, że dużo małych marek tworzy piękne akcesoria do pokoi dziecięcych, ale nie docierają do zbyt wielu odbiorców.

Misją La Pokoik jest pokazanie Ci wielu cudownych projektów. Otworzymy przed Tobą drzwi wielu niszowych Producentów, abyś i Ty wraz z Twoim dzieckiem poczuła się wyjątkowo. Będziesz mogła wybierać z szerokiego asortymentu. Choć pojawią się także rzeczy limitowane. Dzięki temu pokój Twojego Dziecka będzie niepowtarzalny. Będzie bardziej Wasz.

Lista Producentów, których produkty będą dostępne w La Pokoik, rośnie z każdym dniem. Postawiłam sobie za cel, zebranie wszystkich cudownych artykułów do pokoju dziecięcego właśnie w tym miejscu.
Jeśli znasz Kogoś, Kto tworzy rzeczy do pokoi dziecięcych, które Twoim zdaniem są warte uwagi, napisz na kontakt@lapokoik.pl.

Prezent do pokoju Twojego Dziecka

Mam nadzieję, że zostaniesz razem ze mną i załogą La Pokoiku na dłużej. Na początek naszej wspólnej ścieżki, proszę, odbierz drobny prezent. Jest to rabat na Twoje pierwsze zakupy!

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz artykuł. Naszymi produktami codziennie odmieniamy pokoje dziecięce. Jeśli zdecydujesz się na zakupy w LaPokoik, nie zapomnij zapisać się do newslettera, dzięki czemu odbierzesz 10% rabatu na Twoje pierwsze zakupy.

Newsletter

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl