„Wszystkie dzieci nasze są...”

18.jpg

Najważniejsze i najpiękniejsze chwile w życiu spędza się razem. Niezależnie od miejsca, czasu, szerokiego widoku na przyszłość lub też jej zupełnego braku. Razem. Mama z maluszkiem, trzymając go za drobniutką dłoń. Tata, siedzący tuż obok, tulący w ramionach swoje wielkie szczęścia. Są–tu i teraz. I to dla nich najważniejsze. Nie myślą o jutrze, bo gdyby zaczęli, łzy polałyby się strumieniami.

Rodzina, dla tych wszystkich ludzi, którzy nie widzą przed sobą wyraźnego obrazu jutra jest wartością, jakiej nie da się opisać słowami. Czasem są nią rodzice, zawsze obok, zawsze silni, na zawsze. Czasem jednak tworzą ją niesamowicie dobre, czyste i pełne miłości anioły–opiekunki, których świat to dzieci, ich dzieci, te chore i te umierające.

Wszystkie strony świata – fundacja Gajusz

Nieuleczalna choroba odbiera maluszkom wszystko – szanse na poznanie świata i ludzi, możliwości rozwoju, samopoznania i realizacji pasji, które zapewne wkrótce by się ukształtowały. Nie odbiera im jednak najważniejszego – realnej szansy na poznanie czym jest miłość, wzajemność, troska i oddanie. Wiemy dobrze, że pomoc, jaką otrzymują, niecodzienna, wyjątkowa opieka, jakiej zaznają w wyjątkowym domu fundacji Gajusz wymaga od jej pracowników wiele pracy i zaangażowania. Również finansowego, choć o tym starają się mimo wszystko nie wspominać. Nie tutaj, nie teraz.

Jesteśmy po to, by wspierać

Postanowiliśmy, tworząc naszą firmę, wspierać fundację Gajusz, której dobre anioły czuwają nad największą wartością świata, jaką jest życie dziecka–czuwają tak długo, jak to tylko możliwe. I robią wszystko by ten wspólnie spędzony czas był jak najpiękniejszy. Chcemy w tym uczestniczyć, wspólnie budując przestrzeń i możliwości, z jakich zdołają skorzystać podopieczni fundacji Gajusz nim zasną.

Fundacja Gajusz – bajeczny świat małych ludzi

Każde z Państwa zamówień, które realizujemy jest jedną z wielu cegiełek, sumiennie układanych jedna na drugiej, by zbudować solidny mur wsparcia i szacunku. Robimy to dla tych wszystkich, którzy wkładają swe siły, by świat maluszków z fundacji Gajusz, choć mglisty i ograniczony w czasie, prezentował się bajecznie. Pamiętajcie więc, że kupując u nas przytulanki, zabawki, akcesoria i dodatki do pokoju własnego dziecka wspieracie los innego aniołka–a my jesteśmy Wam za to dozgonnie wdzięczni.

 

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz artykuł. Naszymi produktami codziennie odmieniamy pokoje dziecięce. Jeśli zdecydujesz się na zakupy w LaPokoik, nie zapomnij zapisać się do newslettera, dzięki czemu odbierzesz 10% rabatu na Twoje pierwsze zakupy.

Newsletter

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl