Prezenty świąteczne dla Dzieci

14.jpg

Okres świątecznych przygotowań jest czasem wyjątkowo gorączkowym i śpiesznym. Nie zostawiajmy zatem kupowania upominków dla naszych najbliższych na ostatnią chwilę. Rozpoczynając odpowiednio wcześniej poszukiwanie prezentów dla naszych Dzieci, będziemy miały pewność, że przygotowaniom tym towarzyszy spokój i rozwaga.

Dzieciom w wieku przedszkolny znacznie łatwiej wybrać świąteczny upominek, ponieważ często malują laurkę adresowaną do Świętego Mikołaja, na której to przedstawiają swoje gwiazdkowe marzenia. Sprawa staje się dużo trudniejsza w przypadku maluszków, którym z racji wieku,  znacznie trudniej określić co chciałyby otrzymać.

Co zatem wybrać? 

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę wyjątkowych, mikołajkowo- świątecznych prezentów, które są unikatowe, jakościowe i przede wszystkim bezpieczne dla Twojego Dziecka.

Żyjąc w dzisiejszym świecie, codziennie doświadczamy hałasu i nadmiaru bodźców. Z tego powodu postarajmy się, aby zabawki, które wybieramy dla maluszków, były z kategorii spokojnych, wyciszających i nieuderzających w ich układ nerwowy.

Ręcznie szyte Lalki i ...

Polskie, ręcznie szyte lalki wyróżniają się jakością i wzornictwem, a możliwość personalizacji sprawi, że Przytulanka będzie tą jedyną i bardzo osobistą zabawką.

Przytulanki

Drewniane klocki z ciuchcią czy drewniany wóz straży pożarnej, to propozycja dla dzieci już od 1 roku życia. Zabawki te ćwiczą małą motorykę oraz logiczne myślenie Twojego Dziecka. Dzięki temu, że nie podają gotowych rozwiązań, wspomagają kreatywność i samodzielne myślenie.

Drewniane klocki

Dzieci uwielbiają podpatrywać codzienne obowiązki dorosłych, dlatego jedną z ich ulubionych zabaw jest gotowanie w zabawkowej kuchni. Niezbędny stanie się zatem Zestaw małego kucharza, który pomoże im rozwijać umiejętności motoryczne oraz pozytywnie pobudzi wyobraźnię.

Małe dziewczynki bardzo lubią bawić się w dom. Opiekują się misiami i pielęgnują lalki, dlatego wybierając drewniany wózeczek dla Przytulanek, sprawisz, że Twoja ukochana córeczka będzie najlepszą misiową mamą na świecie.

Drewniane zabawki ćwiczą małą motorykę 

Natomiast dla chłopca wybierz drewnianą skrzynię na kółkach. W trakcie zabawy posłuży jako wóz transportowy, a po zakończeniu świetnie sprawdzi się jako pojemnik na zabawki.

Pozostałe piękne drobiazgi, które zasługują na wyróżnienie to:

Drewniane pudełko na kredki

Lusterko króliczek 

Organizer na spineczki

Jeśli chciałabyś podarować upominek bliskiej Ci Mamie i jej maluszkowi, a nie jesteś pewna co wybrać, skorzystaj z karty podarunkowej, która występuje aż w pięciu wariantach wartości. 

Wydrukujemy ją na eleganckim papierze i wyślemy wprost do odbiorcy, dzięki czemu karta będzie wyjątkową niespodzianką. Jeśli sobie życzysz, możemy ją wysłać do Ciebie w formie papierowej lub elektronicznej i to Ty zdecydujesz kiedy ją wręczyć. Opcji jest wiele, a my jesteśmy otwarci na propozycje. Dlatego jeżeli masz inny pomysł napisz do nas, a my, w miarę możliwości postaramy się go zrealizować.

Karta Podarunkowa LaPokoik

 

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz artykuł. Naszymi produktami codziennie odmieniamy pokoje dziecięce. Jeśli zdecydujesz się na zakupy w LaPokoik, nie zapomnij zapisać się do newslettera, dzięki czemu odbierzesz 10% rabatu na Twoje pierwsze zakupy.

Newsletter

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl