Jak urządzić pokój dla chłopca?

16.jpg

By urządzić pokój dla chłopca, który będzie prawdziwie cieszył małego użytkownika, nie warto stawiać ograniczeń, bać się kształtów czy kolorów. 

To one pobudzają wyobraźnię, angażują do kreatywnej aktywności i utrzymują dobre samopoczucie. Motyw przewodni może być inspirowany ulubioną postacią z bajki, bogactwem natury, bezkresem kosmosu lub oceany, zieleniejącą dżunglą – pozornie chaotyczny lub uporządkowany, w iście skandynawskim stylu. Nic nas przecież nie ogranicza.

 

Naklejka

 

Motyw zawsze jednak tworzą detale i o tym należy pamiętać. W naszym sklepie znajdziecie Państwo mebelki do pokoju chłopca – krzesełko dziecięce renifer oraz kwadratowy stolik, funkcjonalny i atrakcyjny komplet do nauki i zabawy. Dostępne w wielu kolorach, pozwalają na dopasowanie do motywu przewodniego, w sposób spójny lub jako inspirujący akcent.

 

W dziecięcym królestwie nie istnieje taki stan, jak „zbyt wiele zabawek”. Ich przechowywanie stanowi jednak wyzwanie. Dlatego urządzając pokój dla chłopca warto postawić na proste rozwiązania. W tej roli doskonale sprawdzi się duży kosz na zabawki szop i królik, który nie zdominuje przestrzeni, a podkreśli jej magiczny charakter.

 

Kosz na zabawki

 

Magię w pokoju chłopca za dnia tworzą kształty, faktury i kolory. Gdy zapada wieczór odpowiada za nią światło. Nie tylko barwa, ale i wzornictwo, urokliwe, baśniowe. Taka jest nasza lampka nocna dla dzieci traktor rozpraszająca mrok zawsze wtedy, gdy malec tego potrzebuje.

Codzienne zabawy to podróż w nieznane. Sprawiają, że dziecko rozwija się, nabywa umiejętności, zmienia sposób postrzegania świata. 

Naklejka na podłogę lotnisko lub tor dla aut to element przestrzeni, który daje dziecku niezliczenie wiele możliwości do zabawy. 

Naklejka na ścianę, której motywem jest ocen dodatkowo jeszcze pobudzi wyobraźnię, jak i wyciszy, gdy nadejdzie wieczór.

 

Naklejka ocean

 

Trendy aranżacyjne pokoju dla chłopca zmieniają się, jak w kalejdoskopie. Niezależnie jednak, od tego, co akurat jest modne w mediach, cel kreowania niepowtarzalnej przestrzeni zawsze jest ten sam – zapewnić poczucie bezpieczeństwa, emocjonalne ciepło i nieograniczone możliwości.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz artykuł. Naszymi produktami codziennie odmieniamy pokoje dziecięce. Jeśli zdecydujesz się na zakupy w LaPokoik, nie zapomnij zapisać się do newslettera, dzięki czemu odbierzesz 10% rabatu na Twoje pierwsze zakupy.

Newsletter

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl