Dzień Dziecka

6.jpg

Dziecko to największy Skarb


Dzieci są największym Skarbem, jakie dostałam w życiu. Dla Nich nie ma znaczenia wiele ważnych, dla nas dorosłych, rzeczy. Czasem chciałabym znów być Dzieckiem i móc nie przejmować się głupotami codzienności. Usiąść pod stołem, poprzytulać ulubionego misia i robić głupie miny. To takie dziecinne. Właśnie dziecinne! Tej dziecinności w dorosłym życiu nam często brakuje. A to ona daje pokłady energii.Zabawa jest czymś naturalnym dla dzieci. Przez nią poznają świat, uczą się żyć. Staraj się, żeby Twoje Dziecko mogło dużą część swojego czasu poświęcić właśnie na nią. Nie zostawiaj swojej Pociechy podczas zabaw samej. Pokaż, jak może spędzać czas. Jak się bawić i być szczęśliwym człowiekiem.

W Dzień Dziecka liczy się tylko dobra zabawa!

Dzisiaj 1 czerwca, w Dzień Dziecka będziemy się bawić od rana do wieczora. Nie wiem, ile tysięcy razy przejadę po mieszkaniu drewnianym wózkiem z Królikiem Jagodą w środku. Szczerze jestem oczarowana tą maskotką. I przyznam po cichu, że tylko czekam, kiedy moje Córeczki zawołają: „Mamo, pobaw się z nami!”.

W czasach, w których żyjemy, mogą mieć wszystko. Jako Rodzic pragnę i staram się, żeby miały. Jestem pewna, że także Ty wielokrotnie odsuwasz od siebie swoje własne potrzeby. Spełniasz marzenie swojego Dziecka i dajesz Mu tę upragnioną przytulankę.

Zastanawiasz się, co możesz podarować swojemu Maluchowi w tym roku? Polecamy Jagodę. Wiernego Kompana tysięcy magicznych zabaw.

https://www.lapokoik.pl/kategoria/przytulanki/kategoria-przytulanki-kroliczek-baletnica-jagoda

Jaki będzie Wasz wspólny Dzień Dziecka?

Buduj wspólnie ze swoim Dzieckiem piękne wspomnienia. To one Go kształtują, jako człowieka i będą w nim na zawsze. Wskażą drogę w dorosłych wyborach. Pokaż Mu jak być dobrym. Jak nie ranić innych. Przekaż najpiękniejsze wartości. Zadbaj, żeby w Tobie widziało najlepszego Przyjaciela, a nie tylko Mamę czy Tatę.

Dzieciństwo, mimo że piękne, trwa tylko chwilę. Pomóż swojemu Dziecku przeżyć ten czas w otoczeniu pełnym miłości i przyjaźni.

 

Dzień Dziecka 2023

Z tej okazji przyjmijcie życzenia mnóstwa uśmiechu! Bo to on jest miarą dziecięcego szczęścia.

Na Dzień Dziecka polecamy tablicę magnetyczną do pokoju Twojej Pociechy. 

https://www.lapokoik.pl/kategoria/wystroj-pokoju/tablica-magnetyczna-balon

Wspólnie przypinajcie na niej Wasze wspólne zdjęcia i pamiętajcie o tych pięknych chwilach razem. Mało ważne, gdzie i na czym spędzonych. Ważne, że razem.                                               Sprawiaj radość!

 

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz artykuł. Naszymi produktami codziennie odmieniamy pokoje dziecięce. Jeśli zdecydujesz się na zakupy w LaPokoik, nie zapomnij zapisać się do newslettera, dzięki czemu odbierzesz 10% rabatu na Twoje pierwsze zakupy.

Newsletter

 

  

      
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl