Cudownego Dnia Mamy

4.jpg

Mama...

Pamiętam Jej zapach, Jej uśmiech, Jej ciepłe dłonie i ramiona, w których się chowałam. Wydaje się, że było to wczoraj. Jednak minęło wiele lat, a wciąż to wszystko pamiętam. Mam najwspanialszą Mamę na świecie i to Ona nauczyła mnie jak być super Mamą.

Wychowując własne Dzieci, stajesz przed niezliczoną liczbą wyzwań. Już od chwili, w której dowiadujesz się, że nosisz Małą Istotkę pod swoim sercem. Zaczynasz kochać z całych sił. Zaczynasz być Mamą.

Zostajesz Mamą i...

Planujesz wasze pierwsze wspólne momenty. Budujesz ciepłe gniazdko dla swojego Dzidziusia w oczekiwaniu na Jego przyjście na świat. Szukasz inspiracji. Szukasz najlepszej wyprawki. Czy zależy Ci na dobrej jakości rzeczach, które będą w otoczeniu Twojego wyczekiwanego Maluszka?

W La Pokoik znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do dziecięcego pokoiku. Szczególnie zwróć uwagę na dobrej jakości kocyk i taki, który będzie bezpieczny dla Twojego Dziecka.


https://www.lapokoik.pl/kocyk-bambusowy-caloroczny 

Jesteś Mamą i pamiętaj także o sobie. Dzisiaj jest Dzień Mamy i wykorzystaj to szczególnie. Pamiętaj, że gdy Ty jesteś szczęśliwa, Twoje Dziecko także. Malutkie dzieci mocno odczuwają nastroje swojej Mamy. Dlatego dbaj o siebie. Dbaj o swoją wygodę. Pomogą Ci w tym poduszki rogale, które zapewnią już w ciąży podparcie dla Brzuszka lub zmęczonych i opuchniętych nóg.

https://www.lapokoik.pl/kategoria/rogale-do-karmienia

Później taka poducha ułatwi Ci karmienie Dziecka i będzie pomocna przy nauce siadania oraz kompanem wielu zabaw.

Dbanie o siebie, droga Mamo to także wyjście z domu bez dzieci. Każda z nas potrzebuje chwili dla siebie, bez ciągłego „Mamo…”. Bonusem wyjścia bez dzieci jest mała torebka na ramieniu. Bo z pociechami (choćby to był krótki spacer) czujesz się jak wielbłądzica w karawanie na pustyni. Ładunków i pakunków pełno a najgorsze jest to, że każda rzecz jest wam potrzebna poza domem. A teraz? Mała torebka to jak rarytas dla Ciebie, więc korzystaj! Wybierz coś specjalnego. Dlatego prezentujemy ręcznie robioną torebkę specjalnie dla Ciebie. Od Mamy dla Mamy.

https://www.lapokoik.pl/kategoria/torby/torba-pleciona-okragla

Kiedyś byłyśmy same dziećmi. Dziś wychowujemy własne. Życzę nam Mamom, żeby nasze Pociechy za 20 - 30 lat, myślały o nas tak samo, jak pisałam na wstępie.

Tymczasem świętujmy nasz Dzień! Zerknij do Sklepu La Pokoik i sprawdź co mamy dla Ciebie, Mamusiu♥️

 

                                                     Sprawiaj radość!

    

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz artykuł. Naszymi produktami codziennie odmieniamy pokoje dziecięce. Jeśli zdecydujesz się na zakupy w LaPokoik, nie zapomnij zapisać się do newslettera, dzięki czemu odbierzesz 10% rabatu na Twoje pierwsze zakupy.

Newsletter

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl